1 / 3
LESNICI ЛЕШНИЦИ Lesnik ЛЕШНИК органски
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.01.2022 14:06

Охрид / Охрид

Prodavam organski lesnici
Ima okolu 50-60 kg (nekrseni)
EXTRA kvalitet
Od ohridski region
Nekrseni
Hazelnut

Категорија: Храна и готвење / Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

Се продава од:

Dimce1
Потврден огласувач
078476138
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам