1 / 1
Kafemat za espreso/makijato
3.000 МКД
14.05.2022 02:25

Аеродром / Скопје

Se prodava odlicno socuvan i mnogu malku koristen kafemat Muhler za espreso i makijato. Kupen vo mart 2021.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за кафе

Се продава од:

Maja Ilievska
Потврден огласувач
071234940
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам