deloven prostor
1 €
09.10.2021 19:53

Штип / Штип

Квадратура:

30 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

se izdava deloven prostor vo stip pozadi trgovski
inf na tel 070346688

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

dragan
Потврден огласувач
070346688
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам