1 / 11
Se prodava dukan
19.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.10.2021 13:49

Чаир / Скопје

Квадратура:

40 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Dukanot se naoga vo 1 sprat treska centarot vo topansko pole.
Pogoden za kancelarija, rabotilnica i dr.
Vo ovoj sprat edinsven dukan so toalet.
Ponuda moze na viber, whatsapp ili telefon - dogovor posle viduvanje na dukanot na lice mesto.
Moze zamena 50/50 so kola, moze site pari kes.
Zaradi korona situacijata i cenata e povolna za taa kvadratura.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

fann
Потврден огласувач
071739751
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам