1 / 6
TOYOTA AURIS 2.2 D-CAT Diesel
5.000 €
Цената е фиксна
5.200 €
29.12.2022 12:57

Струга / Струга

Марка:

Toyota

Модел:

Auris

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Cenata e Fiksna.

TOYOTA AURIS 2.2 D-CAT so 6-brzini, 2007 godina.

SO SERVISNA KNIZKA DO POSLEDEN KM.
SO SITE SERVISI.

- Dvozonski Clima ured
- ABS, ESP, SRS sistemi
- 10x AIR-BAG
- BORD KOMPJUTER
- KOZEN MULTIFUNKCISKI VOLAN
- FABRICKO RADIO CD/MP3
- KEY LESS GO
- ELEKTRICEN PAKET
- ISOFIX SISTEM
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO DALECINSKO
- 1 KLUC
- MAGLENKI
- NOVI ZIMSKI GUMI - 2020 godina SAVA HP2


VOZILOTO E UVEZENO OD SVAJCARIJA NA KAMION
MAKSIMALNO SOCUVANO,

Za poveke informacii moze da me kontaktirate na ovoj broj: 070-212-123

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ProPC
Потврден огласувач
070545675
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам