1 / 4
PS5 igri Playstation 5 igra Demons Souls
2.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.04.2022 09:08

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат три нови игри за Playstation 5
Цена поединечно:
PS5 Ratchet and Clank: Rift Apart - 2500 денари
PS5 Demon’s Souls - 2500 денари
PS5 Sackboy: A Big Adventure - 2500 денари

Цена за комплет - 6000 денари

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Останато

Се продава / Можна е замена од:

Dimitri
Потврден огласувач
070441447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам