1 / 12
VW GOLF 5 1.9 TDI GOD 2007/8 66KW(90PS)
1 €
13.08.2022 10:08

Струга / Струга

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

-Golf 5 1.9 TDI 66Kw(90Ps)
-2007/8 Godina
-(Smenato komplet set od zamaec)
-Donesena od Belgium, mala potrosuvacka
-Registrirana do:

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Lundrim
Потврден огласувач
+38970850855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам