1 / 5
Се продава: ПАРЦЕЛА
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.10.2021 16:04

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

1460 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава ПАРЦЕЛА
Локација: 📍 Подиште, Конопница во околината на Крива Паланка, РМ.
Квадратура: 1460m2
Контакт: 078 867 135

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
075296500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам