1 / 3
Zici za Klasicna gitara!
600 МКД
Цената не е фиксна
15.08.2022 16:53

Кавадарци / Кавадарци

Profi nylon zici za klasicna gitara!
I eden par za mandolina!
Moze zamena za metalni zici 10ka!

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Oglac5
Потврден огласувач
078219224
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам