DISPECER
По Договор
10.10.2021 20:10

Битола / Битола

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Женско

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Baram rabota kako dispecer za rabota od doma
17 godini rabotno iskustvo
Evropa i Skandinavija
Angliski jazik
Kompijuterski vestini Microsoft Office
Word-Exel-Shetts

Kontakt telefon +389 78 207062

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Transport
Потврден огласувач
078207062
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам