1 / 6
Mercedes E220 cdi
5.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.10.2021 20:43

Валандово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 220

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava mercedes e220 dobro socuvan bez nitu edna zabeleska i mana.Napraveni site redovni servisi moze proverka kade sakate.So nego sleduva isto taka 4para letni gumi so alominski bandazi i 4para zimski gumi so celicni bandazi.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
075844853
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам