1 / 4
CUBE
300 €
Цената не е фиксна
19.03.2022 20:15

Струга / Струга

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

20 "

Prodavam Cube aim sostojba na velosipedot e maksimalno za cuvan oprema x5 rezervni pakni i uska rezervna

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Audio
Потврден огласувач
077566783
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам