1 / 7
FOCUS BANDAZI PASSAT GOLF5
1 €
24.11.2021 22:24

Гевгелија / Гевгелија

FOCUS BANDAZI R15 5.DUPKI. GOLF 5 PASSAT. AUDI R16 GUMI ZIMNI toyo 205.55.16

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

WWW
Потврден огласувач
071251484
Испрати Е-маил до огласувачот

PASSAT 1.9TDI 131KS SE STO VI TREBA

1 €

Golf 4 5x100. R16

150 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам