1 / 5
Izdavam stan na Vodno
200 €
12.05.2023 09:00

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Сутерен стан

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Slavejko Arsov 30

Stanot ima poseben vlez i dvorno mesto, besplatno TV i Wi-Fi. Na 2km od centarot na gradot. Parking slobodno 1 mesto vo sekoe vreme.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Velko
Потврден огласувач
077618970
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам