1 / 2
Продавам Симпо душек
3.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.06.2022 22:45

Аеродром / Скопје

Продавам одлично сочуван Симпо душек со диманзија 140х190см

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Се продава од:

Вука
Потврден огласувач
078309934
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам