1 / 8
MASINI ZA SECEJNE PECURKI
600 €
14.01.2022 16:11

Конче / Радовиш

Se prodavat 4 masini za secejne pecurki
3 trofazni
1 monofazna - ( trofaznite moze da se prepravat lesno na monofazna )
Ceni od 500 do 600€

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

RISTE
Потврден огласувач
077761666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам