1 / 3
Aprilia Scarabeo 125
1 €
13.09.2022 10:39

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Aprilia

Вид:

Скутер

Година:

2002

Модел:

Aprilia Scarabeo 125

Километри:

25000

Aprilia Scarabeo 125 mnogu socuvano 2002 godina

Kontak tel. samo na ovoj broj

070 205 494
070 205 494
070 205 494

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

1
Потврден огласувач
070228920
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам