1 / 2
Samsung core2
800 МКД
09.08.2022 17:58

Кичево

Марка:

Samsung

Модел:

Core2

Боја:

White

Интерна меморија:

до 1 GB

РАМ меморија:

1 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Zvucnikot za slusanje ne raboti drugo sve ispravno

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

sinisa
4juli 148!7
Потврден огласувач
078342431
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам