1 / 5
Delovi za Passat WV Pasat
12.000 МКД
31.01.2023 13:33

Штип / Штип

Eftino delovi za Passat od 1997-2000 god
Malku se osteteni na slikite se gleda.
Desno krilo
Lev far
Predna maska
Hauba Preden kapak
Drzaci
I nekoi dr sitnici na slikite se gledat
Moze i na viber istiot broj
Se komplet 12000 denari

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Reklama 5
Потврден огласувач
078 961 010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам