1 / 1
Delovi VW FOX 1.2 40kw/55ks
1 €
Цената не е фиксна
05.12.2021 19:03

Виница / Виница

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Fox

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.11625

Сила на моторот:

40 kw / 54 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

D e l o v i

VW FOX 1.2 40kw/55ks

077873777

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

_____
Потврден огласувач
077873777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам