1 / 5
Продавам јапанска ружа-хибискус
1.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.11.2021 19:00

Аеродром / Скопје

Продавам јапанска ружа 170см со единечен цвет цена 1.500ден и јапонска ружа од 110см со дупли цвет цена 1.000ден

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Саксиско цвеќе и растенијата

Се продава од:

Вука
Потврден огласувач
078309934
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам