1 / 3
Добри Дол - Продавам викенд куќа и земјиште
1 €
Цената не е фиксна
28.09.2022 20:20

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

150 m²

Број на соби:

5

Греење:

Струја

Наместена:

Делумно

Продавам викенд куќа од 150 квадрати во Добри Дол - приземје, кат и поткровје. Куќата е до патот, има имотен лист, вода, струја и телефон..
Со куќата се продава и земјиште ( лозје) од 1200 квадрати, со имотен лист.
Тел; 076/466-455 и 075/ 378-536

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Сузана
Потврден огласувач
076466455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам