1 / 3
KAISHI ZA ZATEGNUVANJE (SPANERI) NOVI I POLOVNI
500 МКД
28.06.2022 14:56

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Kaishi za zategnuvanje NOVI I POLOVNI.Cenata za novite kaishi e 500 denari,a za polovnite e 350 denari.
Informacii na tel.broj 072/222-322 i 072/320-120

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
072222322 ili 072320120
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам