1 / 7
Seat Altea XL 2.0 dpf 2008 za delovi
11 €
12.09.2022 21:04

Кичево

Марка:

Seat

Модел:

Altea XL

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

126 kw / 171 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Seat Altea
2.0dizel dpf
2008
Za delovi
078268198

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sejdo
Trpe blazeski 21
Потврден огласувач
078268198
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам