1 / 12
Se prodava stan vo Cair 82 m2
63.000 €
10.02.2022 12:05

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

82 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Lazar Trpovski 1/5-7

Se prodava namesten stan vo odlicna sostojba luksuzno opremen.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Семих
Потврден огласувач
070366779
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам