1 / 3
Cizmi novi br.39
599 МКД
Цената не е фиксна
28.09.2022 22:18

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

39

Боја:

Окер

Prodavam cizmi zenski novi br.39.Krem boja.
Prakam i po kargo.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070/780-350
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам