1 / 5
Sport plus rowing machine, веслач,
16.000 МКД
16.500 МКД
Денес 10:42

Чучер Сандево / Скопје

Продавам германска машина за веслање од брендот Sportplus.
Малку користена, како нова.
Дисплејот подржува безжично поврзување со мерач на пулс за гради.

Спецификација:
Resistance
8-fold adjustable

Braking system
magnetic

Drive system
longitudinal rib strap

Flywheel mass
8kg
Grip system
handle

User weight max.
150kg

Dimensions (LxWxH)
190x51x77cm

Weight
26.5kg

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Фитнес реквизити

Се продава од:

Goshev
Потврден огласувач
076408023
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам