1 / 1
Se prodava kukjiste
2.500 МКД
08.05.2022 18:51

Велес / Велес

Se prodava ova kukjiste samo bez kuleri e kako novo koristeno mesec dena,novo e 4000

https://www.anhoch.com/product/45051/atx-midi-tower-case-sharkoon-tg4-rgb-gaming-w2xusb-30-4x120mm-rgb-fans

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
076473423
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам