1 / 6
BMW E39
1.800 €
25.09.2022 15:56

Виница / Виница

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

107 kw / 145 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

--BMW 525 TDS--
-Registrirano cela godina
-novi amortizeri napred nazad
-tempomat
-2 zonski klimatronik
-18ki bandashi
-nov akolumator 100ah
*** POVEKE INFO NA BROJ ***
00 389 76861855
00 389 76861855
00 389 76861855

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Корисник
Потврден огласувач
070701023
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам