1 / 2
Apple ipad 2 16gb
2.000 МКД
12.10.2021 07:47

Аеродром / Скопје

Марка:

Apple

Големина на екранот:

10" инчи

Apple ipad 2 16gb tabletite se celosno ispravni samo imaat puknato staklo rabotat bes problem cenata e 2000den od eden

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
078445663
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам