1 / 1
ЗЕМЈОДЕЛСКА ПАРЦЕЛА ОД 21200 м2-ЖАБЕНИ
5 €
Цената не е фиксна
20.04.2022 09:42

Битола / Битола

Квадратура:

21102 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Земјоделската парцела се наоѓа на патот за Грција, во близина на рибникот жабени и има директен широк пристап на главниот пат.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Агенција за недвижности ИТОН-БС
Ул.Климент Охридски 35/1 Пелагонка 2
Потврден огласувач
071/56 33 85
075/24 11 02
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ИЗДАВА ПЛАЦ 1530м2 кај Хераклеа

300 €

ПАРЦЕЛА 4295 м2 Г. ОРИЗАРИ

17 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам