1 / 3
ford puma 1.7 98' na delovi
111.111 €
12.10.2021 14:44

Виница / Виница

Марка:

Ford

Модел:

Puma

Година:

1998

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

92 kw / 125 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

ford puma 1.7 98' 16 v na delovi
tel: 078 524 523
078 688 260

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
078524523
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам