1 / 11
Женско ланче со 'ТЕ САКАМ' на 100 јазици
499 МКД
07.07.2022 13:01

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Квалитетни ланчиња од нерѓосувачки челик.
Кога ќе го поставите светлото од Вашиот телефон на ланчето, тоа ќе проектира 'ТЕ САКАМ' на 100 различни јазици. Најдобриот подарок за Вас и Вашите најмили.

Достапно е во облик на круг и срце, во сребрена и златна боја. Тежината на ланчето е околу 5 грама.

Повеќе инфо на вибер: 071 323 740
Праќаме по карго.

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Женски Stainless steel накит / Ланчиња

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071323740
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам