1 / 3
nissan pathfinder DELOVI
1 €
28.04.2022 08:28

Македонски Брод

Марка:

Nissan

Модел:

Pathfinder

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

10000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2020

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

motor menuvac reduktori i dr se top motor na nego uste noze da se proba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AvtodeloviBaLe
Потврден огласувач
077390555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам