1 / 3
Lenta za trcanje LIFE GEAR 97400 skoro nov
31.500 МКД
Цената е фиксна
04.03.2022 12:13

Тетово / Тетово

Lentata e skoro novo, koristeno je naj vise 50 pati . Raboti perfektno nema nieden defekt .
Mozna zamena samo so iphone 12 PRO MAX

Kontakt : 071 781 144

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Ленти за трчање

Се продава од:

oglasnik
Потврден огласувач
071000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам