1 / 6
2018 Chaparral Vortex 243 VRX
По Договор
20.06.2022 07:42

Охрид / Охрид

Se prodava Chaparral gliser 2018 godina 24 fit ili 7.50 metri dolzina vo odlicna sostojba za poveke informacii....
Vlatko 077878640

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава од:

GUARD
Потврден огласувач
00000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам