1 / 4
Komoda i masa
1 €
05.04.2022 21:30

Босилово / Струмица

Komoda i masicka ne se mnogu koristeni maksimalno zacuvani
Komodata e 190 × 185 cena 12.000
Masicka 130×70 cena 3500 poveke informacii na tel 070 549 885

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

Zanko
Потврден огласувач
*******
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам