1 / 2
Детски кревет со плакар + душек
20.000 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
12.10.2021 21:58

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Детски кревет на спрат со плакар. Со него гратис душек - НОВ. Нов кревет не употребуван - само монтиран

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Зоре Диловска
Потврден огласувач
071216905
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам