1 / 2
Parcela vo NIZEPOLE ( NIZE POLE , НИЖЕПОЛЕ)
17 €
Цената не е фиксна
28.06.2022 15:16

Битола / Битола

Квадратура:

1424 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodavaat dve paceli, nad seloto, na samiot pat, pogodni za vikendici.

KP592

ednata so povrsina od 1424m2 (19eu/m2)

drugata so povrsina 1305m2 (17eu/m2)

Do mestata ima struja i voda
Mozna e podelba samo na polovina (kako sto e belezano na slikata)

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

vasko
Потврден огласувач
071664654
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам