1 / 3
Продажба на земјиште - Берово
200 МКД
21.05.2022 11:58

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2600 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Парцелата се наоѓа во месноста КЛЕПАЛО - БЕРОВО , во непосредна близина се наоѓаат 2 мотела и локалитетот БЧИЛА.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Lidija
Потврден огласувач
070 354 663
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам