1 / 5
SALOMON CLIMA WIND SOFTSHELL JAKNA BROJ S
40 €
Цената е фиксна
30.04.2022 05:48

Скопје Центар / Скопје

ODLICNO SOCUVANA SALOMON CLIMA WIND SOFTSHELL JAKNA BROJ S (50 cm obem na gradi).

Cenata e fiksna, ne odgovaram na SMS poraki.

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Облека

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
077553000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам