1 / 5
Lemilica 48w PARKSIDE
2.800 МКД
19.09.2022 13:49

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Lemilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE.
Jacina 48 wati so digitalen displej za prikaz na temperatura i precizno izbiranje na temperatura od 200 do 450 stepeni, odvoen drzac za lemilicata so zastitna resetka.
Vo kutija so dodatoci.
Informacii na tel.
075 - 581 - 117
GORAN

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

G.D.
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам