1 / 1
SE PRODAVA STRAT OD KUKJA NA PRIZEMJE
По Договор
30.11.2022 19:25

Велес / Велес

Број на соби:

3

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1985

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

SE PRODAVA SPRAT OD KUKJA NA PRIZEMJE SO POVRSINA OD 100METRI KVADRATNI NA ULICA DAME GRUEV BR.51(SE NAOGJA VO BLIZINA NA VILA ZORA FABRIKATA KAJ ODZAKOT) VO VELES.IMA PLUS PODRUM I EDNA SOBA DO PODRUMOT I GARAZA.ZA POVEKJE INFOR.TEL 075 26 77 76 071 376 512

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

B.Gj
Потврден огласувач
075 26 77 76
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам