1 / 2
ФРИЖИДЕР ЗА ДЛАБОКО ЗАМРЗНУВАЊЕ OBODIN 310L
6.000 МКД
01.03.2022 16:53

Прилеп / Прилеп

Се продава фрижидер за длабоко замрзнување OBODIN 310L.
Фрижидерот е во исправна состојба и одлично сочуван.
Може да се види во Прилеп во секое време.
Тел.контакт: 076 503 776

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
075 282 868
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам