1 / 12
NOV OSPREY TALON 33 RANEC RANCI ZA PLANINA PLANINARENJE
7.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.11.2022 15:29

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Nov nekoristen OSPREY TALON 33 RANEC RANCI ZA PLANINA PLANINARENJE i drugi sportski aktivnosti. Kapacitet 33 litri.Najpoznatiot Amerikanski brend.
Kaj nas tuka cenata e 11800 denari.

Категорија: Спортска опрема и активности / Кампување и Природни активности / Останато

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078302254
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам