1 / 5
kanterica kanterka sudhoff germany
900 €
Денес 10:41

Куманово / Куманово

lepi traki so nanesen lepak i furnirani kant traki krati napred i nazad na fino frezi gore dolu NE LEPI ABS I PVC !!!!!!!!!

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

d.s 68
Потврден огласувач
071311483 - 070709731
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам