1 / 4
Hartmann TENSOVAL
2.000 МКД
Цената е фиксна
09.05.2022 09:34

Струмица / Струмица

Состојба на предмет
Нов

APARAT ZA MERENJE PRITISOK DONESEN OD SVAJCARIJA.
NOV NE E OTVARAN.
CENA FIKSNA

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Апарат за мерење притисок

Се продава од:

Deni
Потврден огласувач
071387519
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам