1 / 3
Golf 4 1.9 TDI “ Za Delovi “
88 €
13.10.2021 20:13

Дебар / Дебар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.11625

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Golf 4 1.9 TDI so 2 vrati
Samo na delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ardiol
Debar
Потврден огласувач
071709800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам