1 / 1
TAJFUN NA GAS 30KW
8.499 МКД
13.10.2021 20:32

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

PLINSKI TAJFUN
Напон: 230V~50Hz
Moќност: 30kW
Издувна моќ:750m3/h
Затоплува:310m3
Тежина:6,2kg

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Гас и додатоци

Се продава од:

Gent
Потврден огласувач
071307000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам