1 / 11
SE PRODAVAAT KUKI
1 МКД
26.09.2022 13:14

Богданци / Гевгелија

Број на соби:

6

Квадратура:

250 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

3000 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Тераса + 4 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Petar Musev

Se prodavaat dve kuki moze komplet zaedno moze posebno.Edna do druga ne lepeni, so posebni dvorovi ,na 3 sprata,so garazi,so vnatresni i nadoresni skali,placevi do kukite i dr...
Info vo sekoe vreme na
070/71-265-652

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
070265652
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам